Sağlık

İstanbul’da Kaç Gün ve Kaç Gece Hastanede Kalmalıyım?

Burun Estetiği

Burun estetiği ameliyatları, diğer adıyla rinoplasti olarak da bilinen sadece burun üzerinde yapılan estetik operasyonlardır. Uygulama, sorunun derinliğine bağlı olarak farklı zamanlarda tamamlanır. Sonuç olarak, en uygun plastik cerrahın seçilmesi çok önemlidir. En iyi ameliyathaneler burun estetiği ameliyatları yapar ve ücretlidir. Burun estetiği ameliyatı, toplumda burun şekillerini ve işlevlerini düzeltmek için yapılır.

Hastalar ameliyattan sonra klinikten bir ila iki saat içinde taburcu edilir. Burun estetiği, bu nedenle en iyi estetik operasyondur. İşlem daha çok özel doktorların klinik merkezlerinde gerçekleştirilir. çünkü bu ameliyat türü, özel hastanelere göre özel estetik ve plastik doktorlarında daha ucuz. Bu nedenle hasta memnuniyeti garanti edilir.

Rinoplasti veya Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Burun bakımı için yeni yöntemler var. Burun estetiği çok başarılıdır. Bununla birlikte, burun estetiği fiyatlarının önceden değerlendirilmesi gerekir. Klinikler arasında burun estetiği fiyatları rinoplasti ameliyatının maliyeti değişebilir. Rinoplasti estetik ameliyatını uygun fiyatlı ve kaliteli bir klinikte yaptırabilirsiniz. Burun kanatlarını kestikten sonra içeri girmek mümkündür. Bu durumda, burun kemiğinde veya burun kıkırdağında neşter kullanılarak törpüleme yapılır. Burun yeni ve hafiftir.

Burun Estetiği Hizmeti Alanların Listesi

aşırı büyük veya küçük burun, kısa burun ucu, aşırı kalkık burun ve burun içi etleri olan kişiler için daha uygundur.

Burun Tedavisinden Sonra Ne Yapılmalı?

Burun estetiği yaptırdıktan sonra dikkat edilmesi gereken birçok şey vardır. İşlemden sonraki otuz gün kritiktir. Bu işlem sırasında burun tamponu çıkarılmamalıdır. Sonuç olarak, bu işlemi yalnızca ameliyatı yapan bir hekim gerçekleştirebilir. Bu süreç boyunca hastalar tehlikeli ortamlardan uzak durmalıdır. Buruna dokunmaktan ve sümkürmekten kaçınılmalıdır. Bu süre boyunca göğüstü ve yüz yatış pozisyonlarından kaçınmalısınız. 30 gün boyunca sırt üstü yatmanız mümkündür.

Rinoplasti veya Burun Estetiği Ameliyatından Sonra İyileşme Nasıl Olur?

Burun rinoplastisi estetik operasyonundan sonra hızlı iyileşme olasılığı vardır. Bu durumda tercih edilen klinik merkezinin uzmanlığı son derece önemlidir. çünkü estetik ve plastik ortamlarda en iyi ameliyat ekipmanları tercih edilir. Burun estetiği yaptırdıktan sonra iyileşme süreci kısalabilir. Genellikle işlem dört ila altı ay sürer. Ödem ve morluklar ameliyattan bir ay sonra ortadan kalkar. Bununla birlikte, yeni burun formu on iki ay sonra tamamen ortaya çıkar.

İstanbul’da Kaç Gün ve Kaç Gece Hastanede Kalmalıyım?

Burası daha çok İstanbul’dan gelen estetikçiler tarafından tercih edilir. Bu kentimizde Türkiye’nin en iyi ve güvenilir estetik ve plastik uzmanları bulunuyor. Sonuç olarak, İstanbul’daki en iyi estetik ve plastik cerrahlardan mükemmel bir burun estetik operasyonu alabilirsiniz. Bu işlem için İstanbul’da sadece bir gün bir otel veya klinik merkezinde kalmanız gerekir.

Hasta Ne Zaman İlaç Kullanmalıdır?

Hastalar burun estetiği tedavisi bittikten sonra aynı gün taburcu edilir. Ameliyattan sonra buruna özel bir bandaj takılır. Hasta işlem bittikten sonra klinikten aynı gün ayrılabilir. Burun estetiği yaptırmak için bir yatış merkezine gitmek zorunda değilsiniz.

Estetik Tedaviden Sonra Morluk, Ağrı ve Şişkinlik Olur Mu?

Operasyondan sonra hasta çok fazla ağrı yaşamaz. Burunda hiçbir ödem veya morluk yok. İlaç kullanımı birkaç günde ortadan kalkar.

Burun estetiği için fiyatları, estetik merkezlerin ve plastik merkezlerin birbirinden farklıdır. Yukarıda belirtildiği gibi burun estetiği için uygun fiyata sahip olan yüksek kaliteli doktor klinik merkezi tercih edilmelidir. Klinik sitesinden 24 saat boyunca rinoplasti ameliyatına randevu alabilirsiniz.

https://www.salihonurbasat.com/burun-estetigi/ bilgi için hemen tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu